Obklop se tím co miluješ, Tvůj domov je Tvoje útočiště


ČÍM SE ZABÝVÁM

Internetové podnikání a infoprodukty mě vždycky lákaly, nakonec jsem tomu docela propadla. Baví mě psát eBooky a předkládat tak všem na síti ucelené a přehledné informace, týkající se různých životních situací. Angažuji se také v oblasti mezilidských vztahů a komunikace.

 

ČÍM SE ZABÝVÁM AKTUÁLNĚ PRÁVĚ TEĎ ?

  • právě jsem dokončila první eBook "12 praktických rad,jak efektivně a bez stresu jednat s úúředníky"
  • tento eBook si již můžete stáhnou ZDARMA , po zadání Vašeho mailu Vám eBook obratem zašlu elektronicky
  • dokončila jsem již i druhá eBook 3 oblasti sociální a finanční pomoci pro důstojný život seniorů
  • do 15. 6. 2013 si můžete  tento eBook objednat zdarma na stránce objednávka

 

MŮJ PŘÍBĚH

Když jsem před dvanácti lety odcházela do důchodu, těšila jsem se, jak předám svoji psychicky náročnou práci svému nástupci a budu si užívat klidu a pohody. Plánovala jsem si, jak konečně vytáhnu z knihovny oblíbenou četbu a bez výčitek si budu číst, aniž bych to považovala za ztrátu drahocenného času. V té době byl již mažnel také v důchodě a tak jsme si mohli dovolit kdykoliv odjet na chalupu a pobývat tam tak dlouho, jak nás to bavilo. Občas jsme také společně hlídali našeho prvního vnoučka, který v té době chodil do školky, byli jsme spokojení a šťastní. V roce 2003 nám přibyla do rodiny naše princezna, vnučka Terezka, foto je z vítání občánků a po dalších šesti měsících ještě vnouček Vojtíšek..

Bohužel, idylka netrvala dlouho. Manželův zdravotní stav se začal zhoršovat. lékařka nás odbyla, že zapomínají i mladší a podivné chování není v našem věku nic neobvyklého.V tu chvíli jsem udělala první chybu, nechala jsem se odbýt. Jenže manželův stav se stále zhoršoval a já jsem trvala na odborném vyšetření a verdikt byl neúprosný. Nastupující Alzheimrova choroba. Psychiatr mě upozornil na záludnosti a nepriměřené stavy, které mohou nastat a také se zmínil, že bych mohla požádat o finanční pomoc na péči, kterou bude manžel potřebovat. Konkrétnější informace mně neposkytl a odkázal mě na praktického lékaře.Tenkrát jsem udělala druhou chybu, protože sama jsem neměla žádné informace a spoléhala jsem se na pomoc lékařky. Co bylo dál by vystačilo na celou knihu, nakonec jsem se po roce rozhodla řešit stávající situaci sama. Všechno jsem  vyřídila, ale byla to úmorná a dlouhá cesta.

Často jsem přemýšlela, jak bych mohla alespoň radou či doporučením pomoci lidem, kteří byli v podobné situaci jako já přibližně před dvěma lety a čirou náhodou jsem opět narazila na síti na stránky pana Davida Kirše a paní Stanislavy Mrázkové a od myšlenky k činu nebylo daleko. Rozhodla jsem se dávát lidem ucelené informace z jednoho místa v podobě eBooku. Než budou mé první dva eBooky ke stažení na této stránce, pomáhám a radím lidem osobně, jak je to jen možné. Snad je cesta, kterou jsem se vydala ta nejlepší a správná.

 


Čím se zabývám - můj příběh

Datum: 03.06.2013

Vložil: Evina

Titulek: můj přípěh

zajímavý příběh, přeji hodně odvahya sil

Luboš

—————